Kent 52 Ordu

YILDIRIM: ‘’BU SEÇİM MURDAR OLMUŞTUR’’

YILDIRIM: ‘’BU SEÇİM MURDAR OLMUŞTUR’’
15 Nisan 2019 - 17:55 'de eklendi ve 85 kez görüntülendi.

CUMHUR İTTİFAKI İSTANBUL ADAYI BİNALİ YILDIRIM, SEÇİMLERE VE SEÇİM SONUÇLARINA İLİŞKİN TARTIŞMALAR SÜRERKEN İLK AÇIKLAMA ARDINDAN YENİ AÇIKLAMA YAPTI. YILDIRIM: ‘’BU SEÇİM BAŞLI BAŞINA MURDAR OLMUŞ BİR SEÇİMDİR” İFADELERİNİ KULLANDI.

  AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, bugün AK Parti İstanbul İl Başkanlığında kameralar karşısına geçti.  İstanbul’da seçimlerle ilgili yaşanan tartışmalar devam ederken bir süre aradan sonra yeniden açıklama yapan Cumhur İttifakı İstanbul Adayı Binali Yıldırım: ‘’Oylar sandıkta iç edilmiştir, bu kadar açıktır. Bizim oylarımız karşı adaya yazılmıştır’’ dedi.

  ”Seçimde yapılan usulsüzlükler, yanlışlıklar, şaibeler, oy hırsızlıklarıyla sınırlı değil. Daha birçok yanlışlar var” diyen Binali Yıldırım, ”Bu seçim başlı başına murdar olmuş bir seçimdir” ifadelerini kullandı.

  İstanbul’daki oy farkı ile ilgili de açıklama yapan Binali Yıldırım, “İmamoğlu ile aramızdaki fark 12 bin 200. Neden aradaki fark benim lehime artmaktadır?” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">