Kent 52 Ordu

VALİ YAVUZ, ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI

VALİ YAVUZ, ÖĞRENCİLERİ AĞIRLADI
08 Şubat 2019 - 15:18 'de eklendi ve 75 kez görüntülendi.

Ünye Fehmi Cerrahoğlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Okulu öğrencileri, Vali Seddar Yavuz’un konuğu oldu
Birlik ve Beraberlik Derneği’nin “Elimden Tut Bana Ordu’yu Gezdir” projesi kapsamında Altınordu ilçesini gezmeye gelen Ünye Fehmi Cerrahoğlu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Okulunda eğitim ve öğretimlerine devam eden 55 zihinsel engelli öğrenciyi Valilik Toplantı Salonunda ağırlayan Vali Seddar Yavuz: ‘’Biz toplumun her kesimini kucaklayan, her kesimiyle sevgiye dayalı bir ilişki kuran bir devlet ve milletiz” diye konuştu.

Öğrenciler, ”Bizleri kabul ederek, yakın ilgi gösteren ve memnun eden Sayın Valimiz Seddar Yavuz’a teşekkür ediyoruz” diyerek, duygularını dile getirdiler.

Ünye Fehmi Cerrahoğlu Özel Eğitim Meslek Okulu Müdürü Şinasi Coşkan da, toplam 55 öğrenci, 20 öğretmen bulunduğunu söyleyerek, “Öğrencilerimizi akademik bilgi ve becerilerinin yanında iş eğitimi uygulamaları ile toplumun üretken ve meslek sahibi bir bireyi haline getirilmesi ve onları hayatın içinde tutulmasını amaçlıyoruz” dedi.

Ziyarette, Ünye Fehmi Cerrahoğlu Özel Eğitim Meslek Eğitim Okulu zihinsel engelli öğrencileri tarafından yapılan tesbih ile ahşap yakma sanatıyla yapılan portre resim Vali Seddar Yavuz’a takdim edildi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">