Kent 52 Ordu

VALİ YAVUZ, HAL ESNAFI İLE BULUŞTU

VALİ YAVUZ, HAL ESNAFI İLE BULUŞTU
15 Eylül 2018 - 17:38 'de eklendi ve 196 kez görüntülendi.

Ordu Valisi Seddar Yavuz, Ordu Sebze ve Meyve Halcileri Derneği’nin düzenlediği kahvaltı programında, hal esnafıyla bir araya geldi. Hal esnafının sorunları, ihtiyaçları ve talepleri üzerine istişarede bulundu.

Geçmiş dönemlerde devletin vatandaşla, esnafla ilişkisinin farklı olduğunu ifade eden Vali Yavuz, son yıllarda Türkiye’de bu anlamda çok ciddi değişimler yaşandığını belirtti.

Şehirlerin en büyük sorunlarından birisinin vizyon eksikliği olduğunu dile getiren Vali Yavuz, hafta içinde Ordu’da gerçekleştirilen kalkınma çalıştayına değinerek, bu çalıştayın amacının şehire vizyon çizmek olduğunu kaydetti.

Düzenlenen kahvaltı programında, Ordu Sebze ve Meyve Halcileri Derneği Başkanı Savaş Şimşek de, hal esnafının karşılaştığı sorunları, sıkıntıları, geleceğe dair fikirlerini ve projelerini Vali Seddar Yavuz ile paylaştı

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">