Kent 52 Ordu

TEKİNTAŞ, BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ İLE İFTARDA BULUŞTU

TEKİNTAŞ, BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ İLE İFTARDA BULUŞTU
20 Haziran 2017 - 18:27 'de eklendi ve 2863 kez görüntülendi.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediye Meclis üyeleri ve ailelerini iftarda ağırladı.

Düzenlenen iftar programına Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, Cumhuriyet Halk Partiis Altınordu İlçe Başkanı Mustafa Kemal, Milliyetçi Hareket Partisi Altınordu İlçe Başkanı Osman Sıldır, Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve aileleri katıldı. İftar programında bir konuşma yapan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ramazan ayının bereketi ile bir aradan olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

“ELBİRLİĞİ İÇERİSİNDE İLÇEMİZİ GELECEĞE TAŞIYORUZ”

Altınordu Belediyesi Meclis üyeleri ile işbirliği içerisinde çalışarak Altınordu’yu geleceğe taşıdıklarını aktaran Başkan Tekintaş, “Tüm meclis üyelerimiz ile bütün yıl birlikte çalışıyoruz. Ramazan ayının bereketi ile birlikte olmak, aile olmak ve aile mutluluğu içirisinde bir masayı paylaşmak en güzel mutluluk. 2014 yılında bir yola çıktık, ekibimizle, meclis üyelerimizle ve demokrasinin temel taşı olan siyasi parti üyeleri ile çıktığımız bu yolda elbirliği içerisinde güzel şehrimizi geleceğe taşıma mücadelesi vermeye devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalar elbette ilk olarak milletimize rahatsızlık veriyor ama yapılıp bittikten sonra ise ne kadar memnuniyet ortaya koyulduğunu hissediyoruz” dedi.

“MECLİSİMİZDE SAĞDUYULU BİR ÇALIŞMA YAPARAK MİLLETE HİZMET EDİYORUZ”

2014 yılından bu yana ayrım gözetmeksizin çalışmaların sürdüğünü, meclis üyeleriyle de sağduyulu bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Tekintaş, “Demokrasinin bir gereği olarak mücadelemizi siyasi atmosferde sürdürmeye devam ediyoruz. Belediye olarak 2014’ten bu yana hiçbir ayrım gözetmeksizin milletin beklentilerine cevap verebilecek çalışmaları birlikte sürdürüyoruz ve bu açıdan siyasi partilerin meclis üyelerine teşekkür ediyorum. Mecliste gösterdiğimiz sağduyu ve millet için yaptığımız çalışmaları bizi son derece mutlu ediyor” diye konuştu.
Düzenlenen iftar programı yapılan dualarla ile sona erdi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER