Kent 52 Ordu

”SPORLA TANIŞ HAYATLA BARIŞ” PROJESİ TANITILDI

”SPORLA TANIŞ HAYATLA BARIŞ” PROJESİ TANITILDI
04 Ocak 2019 - 16:33 'de eklendi ve 222 kez görüntülendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen ve her gencin kendine uygun spor yapmasına olanak sağlayan “Sporla Tanış Hayatla Barış” projesi Ordu’da hayata geçiyor.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen “Sporla Tanış Hayatla Barış” projesinin, tanıtım toplantısı ile başlangıcı yapıldı. Proje kapsamında gençler, tekvando, wushu, atıcılık ve judo spor branşları haricinde, kültürel ve sanatsal yetenek ve isteklerine bağlı olarak gitar, bağlama, dil eğitimleri gibi gençlik merkezi faaliyetlerine de istekleri doğrultusunda katılabilecekler. Sporla tanışmayan gencin kalmamasını hedefleyen proje kapsamında, her genç bir spor branşını benimseyerek yaşam tarzı haline getirecek, boş zamanlarını da spor yaparak değerlendirme fırsatı yakalayacak.

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, proje ile sporun bir hayat felsefesi ve yaşam tarzı olmasını hedeflediklerini söyledi.

Toplantıda spor branşlarının tanıtımı yapılarak, gençlerin seçim yapacakları branşları yakından tanımalarını sağlandı.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">