Kent 52 Ordu

SİS VAR UÇUŞ YOK

SİS VAR UÇUŞ YOK
15 Mayıs 2019 - 15:46 'de eklendi ve 19 kez görüntülendi.

ORDU’DA İKİ GÜNDÜR ETKİLİ OLAN YOĞUN SİS NEDENİYLE ORDU-GİRESUN HAVALİMANI’NDA BAZI UÇAK SEFERLERİ KARŞILIKLI OLARAK İPTAL EDİLDİ.

ORDU’da iki gündür etkili olan yoğun sis nedeniyle Ordu-Giresun Havalimanı’nda bazı uçak seferleri karşılıklı olarak iptal edildi.

Ordu genelinde yoğun sis 2 gündür etkisini sürdürüyor. Özellikle 500 rakımın altında, sahil kesiminde etkili olan sis nedeniyle Ordu- Giresun Havalimanı’nda, Ankara Esenboğa Havalimanı ve İstanbul Atatürk Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı’na karşılıklı düzenlenen uçak seferleri iptal edildi.

Ordu’ya gelen uçaklar, sis nedeniyle Ordu- Giresun Havalimanı’na inemeyince, Samsun Çarşamba Havalimanı’na yönlendirildi. Kentte yoğun sisin etkisini sürdürdüğü gözlendi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">