Kent 52 Ordu

SEVİYELİ BİR SİYASET YAPTIK

SEVİYELİ BİR SİYASET YAPTIK
04 Kasım 2015 - 7:36 'de eklendi ve 3283 kez görüntülendi.

MHP Ordu Milletvekili adayı Onur Şahin, seçimlerin hayırlara vesile olmasını temenni ederken seviyeli bir seçim çalışması yaptıklarını söyledi.
Şahin yaptığı açıklamada;”1 Kasım seçimleri sonuçlanmıştır.Öncelikle bu seçim sonuçları ilimize, ülkemize ve Türk Milletine hayırlı olsun.Seçilen milletvekillerimizi kutlar, görevleri süresince ilimiz ve ülkemiz adına hayırlı görevlerde bulunmalarını dilerim… Seçim sonuçlarına , seçmene saygının bir gereği olarak saygı duyuyorum..
Biz ve listedeki diğer arkadaşlarım seçim boyunca çalışmalarımızda eksik bir nokta bırakmadık..Son yıllarda seviyesi iyice düşen siyasi ortamda , seviyeli bir siyaset yaptık..İlimizin eksiklerini, ülkemizin sorunlarını anlattık, onları çözmede bize ve siyasi hareketimize destek vermelerini talep ettik..
Seçim startının verildiği 18 Eylülden itibaren sahadan hiç ayrılmayan aday arkadaşlarımıza, samimi olarak çalışmalara destek veren il ve ilçe teşkilat mensuplarına, kadın kollarımıza ve ülkü ocaklarımıza, parti görevlisi olmasalar da , sahada olan tüm camia mensubu ve dostlara teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.
Vekili olan bir ilde Milletvekilliğini kaybetmedik, sadece Milletvekili olmayan bir ilde vekil çıkartamadık..Türkiye ve özellikle Karadeniz genelinde büyük oy düşüşleri yaşanırken, merkez ilçede oyların muhafaza edilmesi yeterli olmamıştır.
Milletvekili olan, Trabzon, Giresun,Bayburt ve Gümüşhane ilimizde vekillikler kaybedilip bu illerimizin vekilsiz kaldığı dikkate alındığında, bu seçimin milletvekili adaylarının kaybettiği bir seçim olmadığı aşikardır…
Aday olduğumuz süre içinde her duamda Yaradandan şahsın ve halkın hakkında hayırlısını ne ise onu talep ettim, başka bir şey değil..
Milletimizi sevmeye, üzüntüsünde üzülmeye, sevincine ortak olmaya, sorunlarında gücüm ve bilgim dahilinde çözüm odaklı çaba göstermeye devam edeceğim.
Tekrar seçimlerin Türk Milletine hayırlı olmasını diler, seçimlerde emeği geçen tüm dost ve camia mensuplarına teşekkürler eder, saygılar sunarım” ifadelerine yer verdi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER