logo

reklam
22 Eylül 2018

SEÇİM BAŞARISI PLAKETLE ÖDÜLLENDİRİLDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, 24 Haziran seçimlerinde çalışmalarından dolayı İl Başkanı Köksal Yılmaz, ilçe başkanları, ülkü ocakları başkanları ve milletvekili adaylarını plaketle ödüllendirdi.

Enginyurt, bugün düzenlenen programda parti yöneticileri ile bir araya geldi. Altınordu İlçesinde bir restaurannta düzenlenen plaket takdim töreninde Enginyurt, açıklamalarda bulundu.

24 Haziran seçimlerinde geceleri gündüzlere kattıklarını ve başarılı bir sçeim çalışması gerçekleştirdiklerini dile getiren Enginyurt, bu kapsamda Ordu il teşkilatının büyük inanç ve azim gösterdiğine dikkat çekti.

MHP olarak dış güçler tarafından Türkiye’ye kurulan tezgahların farkında olduklarını aktaran Enginyurt, bu yüzden Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday çıkarmayarak Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklediklerini hatırlarttı.

Mart 2019’da gerçekleşecek olan yerel seçimlere değinen Enginyurt, MHP olarak, Ordu’da, büyükşehirle birlikte 20’de 20 yapmaya talip olduklarını ifade etti.

Enginyurt, seçime hazır olduklarını da belirtti.

Konuşmanın ardından MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, İl Başkanı Köksal Yılmaz, ilçe başkanları, ülkü ocakları başkanları ve milletvekili adaylarına plaket takdim etti.

Etiketler: »
Share
49 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?