Kent 52 Ordu

RABİA NAZ’A ADALET İÇİN TOPLANDILAR

RABİA NAZ’A ADALET İÇİN TOPLANDILAR
13 Nisan 2019 - 17:12 'de eklendi ve 137 kez görüntülendi.

GİRESUN EYNESİL’DE GEÇEN YIL 13 NİSAN’DA ŞÜPHELİ BİR ŞEKİLDE YAŞAMINI YİTİREN RABİA NAZ İÇİN BUGÜN ORDU KADIN PLATFORMU ÜYELERİ TARAFINDAN “RABİA NAZ VATAN İÇİN ADALET İSTİYORUZ” EYLEMİ YAPILDI.

Ordu Kadın Platformu Üyeleri bugün Giresun’un Eynesil ilçesinde geçen yıl 13 Nisan’da şüpheli bir şekilde yaşamını yitiren Rabia Naz için bir araya geldi. Altınordu ilçesi tahıl pazarında bir araya gelen kadın üyeler, Rabia Naz Vatan İçin Adalet İstiyoruz” eylemi gerçekleştirdi.

  Düzenlenen programda Ordu Kadın Platformu adına konuşan Mihriban Yuva, bu davanın peşini bırakmayacaklarını söyledi.

  Rabiaz Naz İçin etkin bir soruşturmanın yürütlmesini ve faillerin aklanması için değil bu ölümün açığa çıkarılması için çalışılmasını isteyeyen Mihriban Yuva, Rabia Naz Vatan’ın ailesinin yanında olduklarını dile getirdi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">