Kent 52 Ordu

OSKİ VE ORBEL’DE GÖREV DEĞİŞİMİ

OSKİ VE ORBEL’DE GÖREV DEĞİŞİMİ
22 Mayıs 2019 - 17:05 'de eklendi ve 40 kez görüntülendi.

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN EN BÜYÜK YATIRIMCI KURUMU ORDU SU VE KANALİZASYON İDARESİ (OSKİ) GENEL MÜDÜRÜ FATİH YÜRÜK GÖREVİNDEN ALINDI. ORBEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDE DE BİR NÖBET DEĞİŞİMİ YAŞANDI.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin en büyük yatırımcı kurumu Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürü Fatih Yürük görevinden alındı. ORBEL Genel Müdürlüğünde de bir nöbet değişimi yaşandı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde yeni idari teşkilat yapılanması sürüyor. Bu kapsamda OSKİ Genel Müdürü Fatih Yürük görevinden alındı. Yürük’ün yerine yeni bir genel müdür atanması için çalışmalar devam ediyor.

Öte yandan Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olan ORBEL’de de bir değişiklik yaşandı. ORBEL Genel Müdürü Ümit Gündüz görevinden alındı. ORBEL Genel Müdürlüğü’ne Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Muhammet Günaydın atandı.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">