Kent 52 Ordu

ORDU’YU ÖRNEK ALIYOR

ORDU’YU ÖRNEK ALIYOR
04 Kasım 2015 - 17:20 'de eklendi ve 3112 kez görüntülendi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi, halkın ihtiyaçlarının karşılanması ve mevcut sorunları çözmeye yönelik ortaya koyduğu yönetim anlayışı ve gerçekleştirdiği yatırımlarla diğer büyükşehirler tarafından örnek alınan belediye oldu.

Kurulduğu günden bu yana 1,5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde hızlı bir şekilde teşkilatlanmasını tamamlayan ve konusunda uzman kişilerden oluşan bir kadro oluşturarak sorunların çözümü ve hizmetlerin en ücra köşelere kadar ulaşmasını sağlayan Ordu Büyükşehir Belediyesi, tecrübelerini diğer büyükşehir belediyeleri ile paylaşıyor.

Şimdiye kadar uygulanan 752 Km Sıcak Asfalt Yol, Çikolata Park, Kadınlar Plajı gibi önemli projelerle diğer büyükşehir belediyeleri tarafından ilgi ile takip edilen Ordu Büyükşehir Belediyesi, sürdürdüğü birçok uygulamayla da dikkat çekmeye devam ediyor. Hatay Büyükşehir Belediyesi de hafriyat toprağı ve inşaat yıkıntı atıkları konusunda büyük bir titizlik gösteren ve başarı yakalayan Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin uygulamalarını örnek alıyor.

ORDUYU ORNEK ALIYORLAR

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER