Kent 52 Ordu

ORDU’DA TAKSİCİ ESNAFININ SIKINTILARI

ORDU’DA TAKSİCİ ESNAFININ SIKINTILARI
05 Aralık 2018 - 16:47 'de eklendi ve 127 kez görüntülendi.

Ordu’da şehir içi ulaşımda büyük rol oynayan taksici esnafları, birçok konuda sıkıntı yaşıyor. Vatandaşların gidebileceği yere zamanında ulaştırma imkanı veren taksiler, rahat ve konforlu bir ulaşımı da hizmete sunuyor.

Taksici olmanın zorluklarından bahseden Ordulu esnaflar, Ordu halkında taksicilik kültürünün biraz daha artmaya başladığını söylüyor.

Araçlarda taksimetrenin güncellenmediği için sıkıntı doğurduğunu belirten taksici esnafları, 8 yıl önce ayarlı olan bir tarifeyle hizmet yaptıklarını ifade ediyor.

Vatandaşın kendisine yakın bir taksi durağından araç çağırmamasının fiyat konusunda sıkıntıya yol açtığını söyleyen takisici esnafları, bu gibi durumlarda bir genelgenin olması gerektiği görüşünde.

Taksici esnafları, sorunlarının çözüme kavuşturulması konusunda dertlerini anlatacak biryer olmadığından da yakınıyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">