Kent 52 Ordu

ORDU ULUSAL 1. KİTAP FUARI AÇILDI

ORDU ULUSAL 1. KİTAP FUARI AÇILDI
12 Ekim 2018 - 17:39 'de eklendi ve 169 kez görüntülendi.

Ordu Valiliği koordinasyonunda, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen “Ordu 1. Kitap Fuarı” Tayfun Gürsoy Parkı’nda düzenlenen açılış töreni ile ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Düzenlenen açışış programına, Ordu Valisi Seddar Yavuz, AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan olmak üzere çok sayıda davetli katılım sağladı.

Düzenlenen etkinlikte konuşan Ordu Valisi Seddar Yavuz ve AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, toplum olarak okumanın önemine vurgu yaptı.

Program Orud Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan da birer konuşma gerçekleştirdiler.

Konuşmaların ardından protokol tarafından “Ordu 1. Kitap Fuarı”nın açılış kudrelesi kesildi.

Gerçekleştirilen açılışın ardından, Ordu Valisi Seddar Yavuz, AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan stantları gezerek yazarlar ve stant görevlileri ile sohbet etti.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">