Kent 52 Ordu

ORDU – GİRESUN’A ARAP TURİST AKINI

ORDU – GİRESUN’A ARAP TURİST AKINI
13 Mart 2019 - 13:27 'de eklendi ve 96 kez görüntülendi.

Türk Hava Yolları Ordu Giresun Havalimanı’ndan Suudi Arabistan’ın El Kasım ve Riyad şehirlerine charter uçak seferlerine başlıyor. Türk Hava Yolları uçuşlar öncesi Suudi Arabistan’ın en büyük 13 Tur Operatörünü tanıtım için Ordu Giresun’a getiriyor.

Türk Hava Yolları Organizasyonu’nda 13 Tur Operatörü 20-21 Mart tarihlerinde Ordu ve Giresun’da olacak. Yaylaları, doğal güzellikleri ve bölgedeki tesisleri gezecek olan tur operatörleri Ordu ve Giresunlu turizmcilerle de bir araya gelecek.

İki yıldır Ordu Giresun Havalimanı’ndan Suudi Arabistan’ın El Kasım şehrine charter seferler düzenleyen Türk Hava Yolları bu yıl El Kasım ile birlikte Riyad’a da charter seferler düzenleyecek.

El Kasım ve Riyad seferleri haftada bir kez icra edilecek. Haziran ayında Ramazan Bayramı ile başlayacak seferler Eylül ayının ikinci haftasına kadar devam edecek

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">