Kent 52 Ordu

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İNŞAAT FUARINDA

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İNŞAAT FUARINDA
30 Mart 2016 - 18:43 'de eklendi ve 815 kez görüntülendi.

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İNŞAAT FUARINDA

“2. Samsun İnşaat 2016 – Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğal Gaz ve Teknolojileri Fuarı”, 31 Mart – 3 Nisan 2016 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek. Fuarda Ordu Büyükşehir Belediyesi de prestij projeleriyle Ordu’yu dünyaya tanıtacak.

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan fuara 174 markanın katılımı bekleniyor. Fuarı yerli ve yabancı olmak üzere 35 bin kişinin ziyaret etmesi hedefleniyor.

ORDU’NUN PROJELERİ GÖRÜCÜYE ÇIKACAK

Ordu Büyükşehir Belediyesi, fuarda 40 m2 lik standda “ Ordu – Giresun Havalimanı, Çikolata Park, Ünye Limanı, Melet Park Yaşam Merkezi, Çambaşı Kayak Merkezi” gibi birçok projeyi 4 gün boyunca sergileyecek.

KARADENİZ’DE DIŞ TİCARETİN ARTMASI HEDEFLENİYOR

Samsun Ticaret ve Sanayi Odasının desteği ve TÜYAP yurtdışı ofislerinin çalışmaları sonucu fuarda İran, Irak, Gürcistan, Makedonya, Hırvatistan ve Bosna-Hersek’ten alım heyetleri yer alıyor. Fuar katılımcıları firma temsilcileri ile birçok önemli iş görüşmesi gerçekleştirme imkanı bulacak yabancı ziyaretçiler, Karadeniz’in dış ticaretinin artması ve dünya ticaretiyle daha entegre bir merkez haline gelmesine büyük katkı sağlayacak.

31 Mart – 3 Nisan 2016 tarihlerinde saat 10.00-20.00 arası ziyarete açık olacak fuarın 31 Mart 2016 Perşembe günü saat 12.00’de açılışı gerçekleştirilecek.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER