Kent 52 Ordu

OBBKT, GENÇ TİYATROCULARA KAPILARINI AÇTI

OBBKT, GENÇ TİYATROCULARA KAPILARINI AÇTI
15 Nisan 2019 - 17:52 'de eklendi ve 80 kez görüntülendi.

OBBKT, GENÇ TİYATROCULARA KAPILARINI AÇTI

‘’GENÇ TİYATRO GÜNLERİ FESTİVALİ’’ BAŞLADI. ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARFINDAN DÜZENLENEN TİYATRO FESTİVALİ 19 NİSAN’A KADAR DEVAM EDECEK.

Ordu Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği “Genç Tiyatro Günleri Festivali” başladı. Tiyatroya gönül vermiş gençlerin sahne aldığı festival, 19 Nisan’a kadar devam edecek.

Ordu Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu sahnesinde 19 Nisan’a kadar sürecek olan festival “Çizmeli Kedi” adlı çocuk oyunu ile kapılarını sanatseverlere açtı. Kumru Halk Eğitim Merkezi ve Şehit Sabri Eryeler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından sahnelenen “Hayvan Çiftliği” oyunuyla Özel Ordu Bahçeşehir Fen Lisesince sergilenen “Komşu Köyün Delisi” adlı oyun festival izleyicilerden tam not aldı.

Ordulu tiyatro sanatçıları Ahmet Yenilmez ile Hakan Bilgin’in katılacağı söyleşilerin yanı sıra atölye çalışmalarının da yer alacağı festival, Ordu’da tiyatroyla ilgili farkındalık oluşturulurken aynı zamanda sanat yaşamına yeni tiyatrocuların katılmasına da katkı sağlanmış olacak.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">