Kent 52 Ordu

MİLLETVEKİLİ ENGİNYURT GÜRGENTEPE CHP ADAYINA YÜKLENDİ!

MİLLETVEKİLİ ENGİNYURT GÜRGENTEPE CHP ADAYINA YÜKLENDİ!
14 Mart 2019 - 14:58 'de eklendi ve 188 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ak Parti Gürgentepe mitingine katılarak Cumhur İttifakı’na destek istedi. Seçmenle samimi bir havada sohbet eden Enginyurt’un Cumhuriyet Halk Partisi Gürgentepe Belediye Başkan Adayı için söylediği sözler dikkat çekti.

Gürgentepe’de seçmenle buluşan Ak Parti ve MHP heyeti, ilçe Belediye Başkan Adayı Yaşar Şahin’e destek istedi, Büyükşehir hizmetlerinin Hilmi Güler ile yeni bir boyu kazanacağına vurgu yaptı.

Miting programında söz alan Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt’un açıklamaları ise adeta yeni bir tartışmaya meydan açtı. Enginyurt, Cumhuriyet Halk Partisi Gürgentepe Belediye Başkan adayı İsa Yazıcı’yı işaret ederek; “İsa var ya, şovu çok sever, farfarayı iyi yapar. Bu adama fırsat vermeyin” dedi.
Her zamanki gibi esprili tavrı üzerinde olan ittifak ortağı Cemal Enginyurt, Ak Parti adayı Yaşar Şahin’in Gürgentepe için fırsat olduğunu ifade ederek; “Yaşar hoca inşallah herkesin belediye başkanı olacak, herkese sahip çıkacak. Yaşar hocanın tek kusuru neydi biliyor musunuz? Bu duayı fazla ettiriyordu. İnşallah Belediye başkanı olunca çok daha iş yapacak Allah’ın izniyle.” değerlendirmesinde bulundu.

MHP’li vekil Enginyurt, Gürgentepelilere hitap ederken şu ifadeleri kullandı:
Bu İsa Yazıcı ikide bir burada geçiyor beni tahrik ediyor. Azıcık aklı olsa beni tahrik etmez. Bakın kazara sizden biri bu adama oy vermeyi içinden geçiriyorsa ve beni de seviyorsa , hakkım varsa vermesin. Çünkü bu İsa var ya; şovu çok sever. Bu İsa havayı çok sever. Bu İsa farfarayı iyi yapar. Buna fırsat vermeyin. Aldım götürüyorum falan, öyle yağma yok. Yaşar hoca inşallah herkesin belediye başkanı olacak, herkese sahip çıkacak. Yaşar hocanın tek kusuru neydi biliyor musunuz? Bu duayı fazla ettiriyordu. İnşallah Belediye başkanı olunca çok daha iş yapacak Allah’ın izniyle.
Haber: kent52.com / Talip Kocakoç

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">