Kent 52 Ordu

MHP İL BAŞKANI YILMAZ’DAN AK PARTİ’YE İADE-İ ZİYARET

MHP İL BAŞKANI YILMAZ’DAN AK PARTİ’YE İADE-İ ZİYARET
05 Şubat 2019 - 17:17 'de eklendi ve 110 kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu İl Başkanı Köklsa Yılmaz ve partililer, AK Parti Ordu İl Başkanlığı’na iade-i ziyarette bulundu. Gerçekleşen ziyaretten MHP İl Başkanı Köksal Yılmaz ve beraberindekiler, AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler ve İl Başkanı Halit Tomakin tarafından karşılandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, bu birlikteliğin 31 Mart akşamı taçlandırılacağı inancının tam olduğunu söyledi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler de yaptığı konuşmada, Ordu’yu daha güzel yerlere getireceklerini aktardı.

MHP Ordu İl Başkanı Köksal Yılmaz ise; ‘’Bizler her daim önce ülkem, sonra milletim, sonra partim diyerek her daim Türk milletinin huzurunda olmak için ant içmiş insanlarız’’ dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">