logo

reklam
13 Temmuz 2018

İL KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Sektörel gelişmeler ile yatırımları değerlendirmek, sorunları ve çözüm önerilerini ele almak, bu hususlarda kurumlar arası işbirliği ve koordinasyonu sağlamak amacıyla yapılan 2018 yılının 3. Dönem Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Ordu Valisi Seddar Yavuz başkanlığında yapıldı.

Vali Seddar Yavuz, 2018 yılı 3. Dönem İl Koordinasyon Kurulu Toplantısının başlangıcında yaptığı konuşmada, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi ile ilgili bir değerlendirmede bulundu.

24 Haziran seçimleri sonucunda Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar seçilerek, 9 Temmuz’da yapılan görkemli törenle görevine başladığını ve Türkiye’nin yeni bir döneme, yeni bir yönetim anlayışına kavuştuğunu söyleyen Vali Seddar Yavuz, Cumhurbaşkanlığı kararnamelerinin de yayınlanmaya başladığını hatırlattı ve tüm kamu kurum ve kuruluş yöneticilerinden yayınlanan kararnameleri dikkatle okumalarını, kendi görev ve sorumlulukları ile ilgili gelişmeleri takip etmelerini istedi.

Toplantıda, ilçe kaymakamları ve belediye başkanları ilçelerinde yürütülen proje ve yatırımların son durumları hakkında bölge müdürlerinden detaylı bilgiler de aldı.

Etiketler:
Share
58 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+4 = ?