Kent 52 Ordu

İDRİS NAİM ŞAHİN, PROJELERİNİ TANITTI

İDRİS NAİM ŞAHİN, PROJELERİNİ TANITTI
09 Mart 2019 - 18:20 'de eklendi ve 85 kez görüntülendi.

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, projelerini açıkladı. Altınordu İlçesi TESK Otel’de gerçekleştirilen proje tanıtım lansmanı saat 13:52’de başladı.

İmar ve altyapı planlamalarında yapılacak olan yeniliklerle ilgili projesinden bahseden Şahin, bir yer altı toplu sistemine geçileceğini vurguladı.

Sel ve su taşkınlarına karşı önlem olarak tahliye kanalları açmayı amaçladıklarını aktaran Şahin, bununla olası bir afetin önüne geçilebileceğini söyledi.

Mal ve hizmet alımlarında yerli üretimin tercih edileceğini vurgulayan Şahin, binek araçlarında yüksek maliyetli yabancı marka araçları kullanmaktan kaçınacaklarını kaydetti.

Ordu’nun en önemli tarım ürününe de değinen ve hayvancılıkla ilgili de projelerinin olduğunu ifade eden Şahin, et ve süt ürünlerinde üreticilere alım garantisini vereceklerini kaydetti.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">