Kent 52 Ordu

HİLMİ GÜLER’DEN TEBESSÜM ETTİREN PAYLAŞIM

HİLMİ GÜLER’DEN TEBESSÜM ETTİREN PAYLAŞIM
09 Mayıs 2019 - 17:34 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.

ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ GÜLER’İN  TWİTTER HESABINDA BİR TAKİPÇİSİYLE ARASINDA GEÇEN DİLYALOG TEBESSÜM ETTİRDİ.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, şaşırttı. 7 Mayısta Şampiyonlar Ligi’nde oynanan yarı final rövanş maçında ilk maçı 3-0 kaybeden Liverpool, kendi evinde Barcelona’yı 4-0 yenerek tarihi bir başarı elde etti.

Maçı izleyen Başkan Güler, attığı twitle takipçilerini şaşırttı. Güler maç devam ederken 2005 yılında İstanbul’da Milan-Liverpool arasında oynanan ilk yarısını 3-0 yenik tamamlayan Liverpool’un ikinci yarıda bulduğu gollerle 4-3 kazandığı Şampiyonlar Ligi Finali’ni hatırlatarak, “Liverpool tarih yazıyor. 2005 İstanbul finali aklıma geldi. Bakalım tarih yine tekerrür edecek mi :)” twitini attı.

Maçı Liverpool’un 4-0 kazanmasının ardından ise “Tarih tekerrür etti. Bu zorlu karşılaşmayı yöneten hakemimiz Cüneyt Çakır’ı da ayrıca tebrik etmek lazım” twitini aran Başkan Hilmi Güler, takipçilerini oldukça şaşırttı.

Blackcaptan isimli takipçi Başkan Hilmi Güler’e verdiği yanıtta, “Şampiyonlar ligi izleyen bir başkanımız var ee bu süper bir şey” diyerek şaşkınlığını gizleyemedi. Güler ise bu yoruma verdiği yanıtta, “Bizde böyle.” dedi.

Kerem Kılıç isimli bir takipçinin de “Başkanım Orduspor da amatörde tarih yazıyor sizin Orduspor yorumlarınız bizim için daha önemli” şeklindeki twitine verdiği cevapta Güler, “Orduspor’a sahip çıkacağız. Çok güzel yerlere geleceğiz inşallah. Hepiniz müsterih olabilirsiniz. Biz sözümüzün arkasındayız. Sadece sabırla beklemenizi sizlerden istirham ediyorum.” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">