Kent 52 Ordu

GÜREŞİN YILDIZLARI ORDU’DA PARLADI!

GÜREŞİN YILDIZLARI ORDU’DA PARLADI!
25 Mart 2019 - 9:14 'de eklendi ve 156 kez görüntülendi.

Yıdızlar Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası yapılan final maçları ile sona erdi.

Ordu Başpehlivan Recep Kara Spor Salonunda 40 ilden 300 sporcunun katılımı ile 3 gündür devam eden Türkiye Şampiyonası Final maçlarının ardından yapılan madalya ve kupa töreni ile sona erdi.

Takım sıralamasında 1. Ankara Tedaş Spor Kulübü, 2. Ordu Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü, 3. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü oldu.

Mükemmel bir organizasyonu daha geride bıraktık

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç yaptığı açıklamada “Mükemmel bir organizasyonu daha geride bıraktık. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Özellikle ilimizde her hafta Ulusal bir Organizasyon düzenliyoruz. Misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. Ordumuzun organizasyonlardaki farkındalığı her geçen gün artıyor. İlimize sürekli yeni organizasyonlar gelmeye devam ediyor. Organizasyonlara bağlı olarak sporcu sayımızda her geçen gün artıyor. Lisanslı sporcu sayımız üç yılda yüzde kırk ikilik artışla 54 bine çıktı. Sporcu sayımızı daha da artıracağız inşallah. İlimizde yapılan spor faaliyetlerine desteklerinden dolayı başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Valimiz Sayın Seddar Yavuz’a, Büyükşehir Belediyemize, kurumlarımıza ve özellikle Türkiye Şampiyonasını ordumuzda düzenleyen Güreş Federasyonumuza teşekkür ederim” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">