Kent 52 Ordu

GENÇ, SPORCUNUN HER DAİM YANINDA

GENÇ, SPORCUNUN HER DAİM YANINDA
07 Kasım 2018 - 17:19 'de eklendi ve 123 kez görüntülendi.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ilçe ilçe gezerek sporculara, sporda başarıya giden yolu anlatmaya devam ediyor.

Ordu’da ulaşılmadık sporcu ve spor alanı bırakmamaya özen göstererek tüm sporcularla tek tek ilgilenen Spor İl Müdürü Mustafa Genç dün Çatalpınar, Kabataş ve Aybastı’daydı.

İlk olarak Çatalpınar spor salonunu ziyaret eden Müdür Mustafa Genç burada antrenman yapan güreşçileri izledi. Antrenman sonunda sporcularla bir araya gelen Spor İl Müdürü güreşçilerin görüş ve taleplerini dinledi.

Çatalpınar ziyaretinin ardından Kabataş oradan da Aybastı ziyaretlerini gerçekleştiren Müdür Genç, Aybastı spor salonunda voleybol ve güreş antrenmanı yapan sporcuları izledi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">