Kent 52 Ordu

FATSA’YA KADINLAR PLAJI

FATSA’YA KADINLAR PLAJI
12 Ağustos 2015 - 9:27 'de eklendi ve 3532 kez görüntülendi.

Fatsa Kadınlar Plajı’nda incelemelerde bulunan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, kadınlar plajının bu hafta hizmete açılacağını söyledi.

Demaş mevkiinde bulunan Fatsa Kadınlar Plajı’nın, 10 bin m2’lik bir alanda oluşturulduğunu belirten Başkan Yılmaz; “Perşembe Kadınlar Plajı’nı hizmete açmıştık. 10 günde 12 bin ziyaretçiyi ağırladık. İnşallah bu hafta Fatsa ve Ünye plajlarımızı da hizmete açacağız” dedi.

HER TÜRLÜ KONFOR DÜŞÜNÜLDÜ
Üç ilçede oluşturulan kadınlar plajlarında her türlü konforun düşünüldüğünü belirten Başkan Yılmaz; “Plajlarımızda şezlong, şemsiye ve kafeterya hizmetlerinin yanı sıra bayan güvenlik ve cankurtaranlar bulunacak. Oluşturulan mekanlarda, vatandaşlarımız rahat bir şekilde üzerlerini değiştirebilecek, duşlarını alabilecek ve kafelerde çaylarını yudumlayabilecek. Bayan vatandaşlarımız, Fatsa’nın en gözde mekanlarından birisinde denize girmenin mutluluğunu Cumartesi günü yaşayacak. Plajın halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’a; Ak Parti Ordu Milletvekilimiz Oktay Çanak, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Çoruh, Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve Başkan Yardımcımız İbrahim Eroğlu, Ak Parti 23. Dönem Ordu Milletvekili Ayhan Yılmaz ve Belediye Meclis üyeleri de eşlik ettiler.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER