Kent 52 Ordu

DESTEK BAKANLIKTAN BAŞARI SPORCULARDAN

DESTEK BAKANLIKTAN BAŞARI SPORCULARDAN
08 Kasım 2018 - 17:27 'de eklendi ve 126 kez görüntülendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Millî Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokolde “5 okulun spor salonları için 5 kulüp projesi” kapsamında, projede yer alan okulları ziyaret eden Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç spor alanında başarılarla dolu okullardan biri olan Merkez Orta Okulu spor salonunu ziyaret etti.

Gençlik ve Spor Bakanlığının desteğiyle bakım – onarımı yapılarak sporcuların hizmetine sunulan spor salonunda ve boks spor salonunda sporcuların antrenmanlarını takip eden İl Müdürü Mustafa Genç antrenman sonunda gençlere proje hakkında bilgiler verdi.

İlk olarak okulun voleybol takımının antrenmanını takip eden Genç, yapılan desteklerin geri dönüşünün kendilerini mutlu ettiğini ifade etti.

Voleybol antrenmanının ardından okulun boks spor kulübünü ziyaret eden Genç, antrenman yapan sporculara projeyi anlattı

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">