Kent 52 Ordu

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ÖTV MÜJDESİ

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN ÖTV MÜJDESİ
25 Mayıs 2019 - 15:50 'de eklendi ve 45 kez görüntülendi.

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, TİCARİ OLARAK KULLANILAN ARAÇLARIN YENİLENEBİLMESİ İÇİN ÖTV’Yİ SIFIRLADIKLARINI HATIRLATARAK, “GEREKİRSE ÖNÜMÜZDEKİ AY SONUNDA BİTEN BU UYGULAMANIN SÜRESİNİ DE UZATABİLİRİZ.” DEDİ.

Erdoğan, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen İstanbul Esnaf ve Sanatkarları İftar Programı’ndaki konuşmasında, katılanların ramazanını tebrik etti.

Erdoğan, gençler, kadınlar ve engelliler için ilave destekler getirildiğini belirterek,” ÖTV’yi sıfırlamıştık, gerekirse önümüzdeki ay sonunda biten bu uygulamanın süresini de uzatabiliriz” dedi.

Erdoğan araç kalitesinin ÖTV indirimine rağmen yükseltilemediğini söyleyerek, uber’in korsan taksicilikten bir farkı olmadığını ifade etti.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">