Kent 52 Ordu

CHP’DE 140 BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BELLİ OLDU

CHP’DE 140 BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BELLİ OLDU
15 Kasım 2018 - 13:33 'de eklendi ve 263 kez görüntülendi.

CHP Belediye Başkan adaylarını açıklamaya devam ediyor.

Yerel seçimler için hazırlıklar devam ederken partilerin belediye başkan adayları da netleşmeye başlıyor. Ana muhalefet partisi CHP’nin 2019 yerel seçimlerde belediye başkan adayı gösterdiği 147 kişi daha belli oldu.

Ordu’da da 4 ilçe belediye başkan adayı açıklandı. CHP’nin Fatsa, Aybastı, Gölköy ve Akkuş adayları şöyle belirlendi. Fatsa Adayı Ahmet Canbaz, Aybastı Adayı Özdilek Aydoğan, Gölköy Adayı Cengiz Sarıyer ve Akkuş Adayı Bayram Görür olarak kararlaştırıldı.

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun bir basın toplantısı düzenledi. Torun; ‘’Aday belirleme yöntemi olarak eğilim yoklaması yönteminin de uygulanması kararı aldıklarını söyleyerek, “Sahada sadece partimizin ve adaylarımızın bilgisini ölçmüyor, çok çeşitli açılardan bir Türkiye fotoğrafı çekiyoruz” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">