Kent 52 Ordu

BİZ MİLLETİN VEKİLİ OLACAĞIZ

BİZ MİLLETİN VEKİLİ OLACAĞIZ
04 Kasım 2015 - 7:29 'de eklendi ve 3305 kez görüntülendi.

Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu yaptığı açıklamada “Biz milletin vekili olacağız. Her kesimden, herkesi kucaklayacağız. Seçimden önce ne söylediysek, seçimden sonra da o.” dedi.
Türkiye’nin merakla beklediği 1 Kasım genel seçimlerinin kazananı AK Parti oldu. Tek başına iktidar olan AK Parti, Türkiye genelinde yaklaşık yüzde 50 oy olarak yine sandığa damga vurdu. Ordu’da ise yüzde 63 gibi büyük bir oy oranına ulaşan AK Parti 5 milletvekilinden 4’ünü aldı. AK Parti haricinde meclisteki hiç bir partinin oy arttıramadığı Ordu’da, milliyetçi oyların büyük bir bölümü kaydı.

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu şunları söyledi: “Askerimizi, polisimizi hedef alarak ülkemizi karıştırmayı hedeflediler. Eli kanlı örgüte meclisten, yurt içi ve yurt dışından destek veren odaklar manşetleri ile Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nu hedef aldı. Asıl hedef onların şahışlarında Türkiye idi. Milletimiz bu büyük oyunu gördü ve sandıkta oyunu vererek tezgahı bozdu. “Selahaddin Eyyübi durduruldu” diyenlere en büyük cevabı milletimizin iradesi vermiştir. Biz yılmadan yorulmadan inandığımız adamlarla omuz omuza olacağız.”

. AK Parti belli bir zümrenin partisi olmadığını 1 Kasım’da bir kez daha kanıtladı. Bu Ordu’nun zaferi, bu memleket düşkünü ümmetin zaferi, bu hepimizin zaferi. Gecesini gündüzüne katan, ülkenin menfaatlerini her şeyin önünde tutan vatanseverlerin hikayesi… bizlerden desteğini esirgemeyen tüm kardeşlerimize, teşkilatımıza, akrabalarıma, tek tek teşekkür ederim. Rabbim hepinizden razı olsun.” dedi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER