Kent 52 Ordu

BİROL YILMAZ’DAN VALİ YAVUZ’A SÜRPRİZ

BİROL YILMAZ’DAN VALİ YAVUZ’A SÜRPRİZ
12 Ocak 2019 - 18:17 'de eklendi ve 152 kez görüntülendi.

10 Ocak gazeteciler gününde kahvaltı sonrası vali Seddar Yavuz tarafından Ordu’da 25 yılını dolduran gazeteciler birer plaketle ödüllendirildi. Fakat, bu ödül karşılıksız kalmadı. Ordu Radyo ve TV. gazeteciler dernek başkanı ve televizyonumuz onursal başkanı Birol Yılmaz 30 yıl önce karikatür çizerek başladığı gazetecilik mesleğine bir çok gazete, dergi ve TV. stüdyoları görselliklerinin yanı sıra yıllarını karikatür çizmekle geçiren Birol Yılmaz, Vali Seddar Yavuz’a da çizdiği bir karikatür resmini hediye ederek sürpriz yaptı.

Plaket takdimi öncesi Vali Seddar Yavuz’u yaptığı konuşmasından sonra Birol Yılmaz sanatını bir kez daha konuşturarak kendisi özellikle ve özenle çizdiği karikatür tablosunu kendisi takdim etti. Vali Yavuz ise tabloyu ilk gördüğünde adeta şaşırarak, duygusal ve hüzünlü, aynı zamanda mutlu bir an yaşadı. Tabloyu teslim alan vali Yavuz, Birol Yılmaz’a teşekkür etti..

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">