Kent 52 Ordu

BİROL YILMAZ 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADI

BİROL YILMAZ 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLADI
14 Mart 2019 - 17:26 'de eklendi ve 112 kez görüntülendi.

  Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine ara vermeyen Cumhuriyet Halk Partisi Altınordu Belediye Başkan Adayı Birol Yılmaz halkla bir araya gelmeye devam ediyor.

 

  Altınordu’yu karış karış gezen CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Birol Yılmaz bu gününü sağlık sektöründeki kurum ve kuruluşların ziyaretlerine ayırdı. 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Altınordu’da bulunan hastaneleri ziyaret eden Birol Yılmaz burada hastane personelleriyle bir araya geldi ve tıp bayramını kutladı.

Hastanede tedavi gören hastaları da ziyaret eden ve acil şifalar dileyen Birol Yılmaz: “Sağlıklı bir yaşam alanı ve imkanı oluşturmak için gece gündüz çalışan birey ve toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi adına hizmet veren, insan hayatını her şeyin üstünde tutan, zorluklara aldırmadan fedakarca çalışan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim. Sağlıklı toplum olabilme yolunda var gücüyle çalışan, başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutlarım” açıklamasını yaptı.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">