Kent 52 Ordu

BAŞKAN TEPE: “MARTIN SONU BAHAR OLDU”

BAŞKAN TEPE: “MARTIN SONU BAHAR OLDU”
12 Nisan 2019 - 17:18 'de eklendi ve 83 kez görüntülendi.

ORDU’DA TEK CHP’Lİ BELEDİYE OLARAK HALKIN GÜLYALI’DA BAŞKAN SEÇTİĞİ 28 YAŞINDAKİ ULAŞ TEPE’YE YOĞUN BİR ZİYARETÇİ TRAFİĞİ YAŞANIYOR. TELEVİZYONUMUZA ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALARDA BULUNAN GÜLYALI BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ TEPE, GÜLYALI GÜZEL YATIRIMLARA KAVUŞTURACAKLARINI SÖYLEDİ.

  Aldığı yüzde 50’lik bir oy oranıyla Gülyalı Belediye Başkanı seçilen Ulaş Tepe, Boztepe TV’ye özel açıklamalarda bulundu. Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, seçimleri bir bayrak yarışı olarak nitelendirirken bir zafer kazanmadığını söyledi.

  Başkanlık koltuğuna oturduğu günden itibaren yoğun bir ziyaretçi akınına uğradığını ifade eden Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe: ‘’Mart’ın sonu bahar oldu’’ dedi. Başkan Ulaş Tepe, belediyenin hali hazırdaki bütün çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

  Oy veren vermeyen herkesin belediye başkanı olduğunu söyleyen Başkan Ulaş Tepe, Gülyalı’ya daha güzel yatırımları kavuşturacağını aktardı.

  Konuşmasında kendisini başkan seçen Gülyalı halkına verdikleri güven ve destek için teşekkür eden Tepe: ‘’Gülyalı’yı hep birlikte yöneteceğiz’’ açıklamalarında bulundu.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">