Kent 52 Ordu

BAŞKAN ÇAMYAR’IN YERİ SAĞLAM

BAŞKAN ÇAMYAR’IN YERİ SAĞLAM
08 Kasım 2018 - 17:30 'de eklendi ve 169 kez görüntülendi.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar 4 buçuk yıllık performansı ile göz dolduruluyor. Ünye’de yapılamayan birçok hizmeti getiren Çamyar’ın koltuğunun sağlam olduğu ifade edilirken, AK Parti’den yeniden aday gösterilmesine kesin gözü ile bakılıyor.

Yerel seçimlere kısa bir süre kala birçok Belediye Başkanı deyim yerindeyse “Diken Üstünde” otururken, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar kendinden emin şekilde Ünye’deki projelerini sürdürüyor. 4,5 yılda hayal denilen projeleri hızlı bir şekilde hayata geçiren Ünye Belediye Başkanı dedikodu değil iş üretiyoruz diyerek Ünye’yi daha yaşanabilir hale getirmeye devam ediyor. Kültür Yolu Projesiyle birlikte Ünye’de turizm alanında büyük bir çalışma yürütüyor. Mahallelerde anketler yaparak ihtiyaç ve talep tespiti noktasında yol haritası çıkararak çalışmalarını sürdüren Çamyar böylece Ünye halkının isteklerini göreve geldiği günden itibaren gerçekleştiriyor.

Her fırsatta ilçe halkı ile bir araya gelerek istişarelerde bulunan Başkan Çamyar Ünye’yi halkın da isteği ile şekillendiriyor. Devam eden projeleri ile ilçenin eksikliklerini bir bir sona erdirmeye kararlı gözüken Başkan Çamyar “ Biz göreve geldiğimizde halkımızın beklentilerini çok iyi tespit ettik. Meclis üyelerimiz ve Belediye çalışanlarımız ile birlikte yoğun bir gayret göstererek ilçemiz için güzel çalışmalar yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. Verdiğimiz sözleri tutmanın gururu ile daha da azimle çalışmalarımızı yürütüyoruz. Asfalt noktasında bu sene adeta rekor kırdık. Yapılamaz denen yollarımızı sıcak asfalta kavuşturduk. Hedefimiz her gün yüzlerce turistin gelip uğradığı, konaklama yaptığı İlçemizin cazibe merkezi haline dönüşmesidir. Bunun için de gerek Ankara’da gerekse Ordu Büyükşehir nezdinde yoğun çaba sarf ediyoruz. Halkımız her türlü hizmetin en iyisine layık. Bizler de bu bilinçle çalışıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">