Kent 52 Ordu

AMATÖR SPORLARA DESTEK DEVAM EDİYOR

AMATÖR SPORLARA DESTEK DEVAM EDİYOR
08 Mart 2018 - 15:30 'de eklendi ve 2488 kez görüntülendi.

Altınordu Belediyesi tarafından spora ve sporcuya yapılan destekler kapsamında Altınordu Oryantiring Ordusu Spor Kulübü sporcularına malzeme yardımı yapıldı.

Altınordu Oryantiring Ordusu Spor Kulübü yönetici ve sporcuların ağırlayan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, sporcularla bir araya gelerek malzeme ve ekipman desteğinde bulundu.

Altınordu Belediyesi’nde gerçekleşen malzeme dağıtım programında konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, spora ve sporcuya verdikleri desteğin durmaksızın devam ettiğini söyledi.

Altınordu Belediyesi tarafından yapılan malzeme desteği programına katılan Altınordu Oryantiring Ordusu Spor Kulübü Başkanı Ayhan Çalış da, yapılan destekler dolayısıyla Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkür etti.

Programa katılan ve söz alan Altınordu Oryantiring Ordusu Spor Kulübü’nün minik sporcuları duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.

Gerçekleştirilen program Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın sporculara malzeme ve ekipmanlarını vermesinin ardından sona erdi.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER