Kent 52 Ordu

ALTINORDU’DA HALK MÜZİĞİ COŞKUSU

ALTINORDU’DA HALK MÜZİĞİ COŞKUSU
10 Ocak 2019 - 16:35 'de eklendi ve 63 kez görüntülendi.

Altınordu Belediyesi ve Altınordu Musiki Derneği tarafından ortaklaşa organize edilen “Türk Halk Müziği Konseri” salonu dolduran Altınordulu sanatseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Ordu Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz, Altınordu Musiki Derneği Başkanı Necmi Oğuz, birim müdürleri ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Konserin açılış konuşmasını yapan Altınordu Musiki Derneği Başkanı Necmi Oğuz, verdikleri destek dolayısıyla Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’a teşekkür etti.

Altınordu Belediyesi ve Altınordu Musiki Derneği işbirliği ile düzenlenen konserde konuşan Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, Altınordu Belediyesi olarak sanata ve sanatçıya olan desteklerinin her zaman sürdüğünü söyledi.

Koro şefliğini Mehmet Öztunç’un yaptığı “Türk Halk Müziği Konseri” Altınordu Musiki Derneği koro ve solistlerinin performansları ile Ordu Kültür Sanat Merkezini dolduran Türk Halk Müziği severlere unutulmaz bir akşam yaşattı. Koro tarafından seslendirilen eserlere vatandaşlarda eşlik etti.

Gerçekleştirilen “Türk Halk Müziği Konseri” Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan’ın konserin koro şefliğini yapan Mehmet Öztunç’a çiçek taktim etmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER