Kent 52 Ordu

ALTINORDU BELEDİYESPOR’DA HEDEF BAL LİGİ

ALTINORDU BELEDİYESPOR’DA HEDEF BAL LİGİ
11 Ekim 2017 - 18:05 'de eklendi ve 2719 kez görüntülendi.

Ordu 1. Amatör kümede mücadele eden Altınordu Belediyespor sezon hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.

Yeni sezon öncesi takımın moral motivasyon açısından iyi durumda olduğunu ifade eden Teknik Heyet, bu sene hedeflerinin BAL ligi olduğunu söyledi.

3 sezon final mücadelesinde BAL Ligi baraj maçı oynamayı kaybettiklerini ifade eden Teknik Direktörü Ergin Döner,

takımın yeni sezon öncesi moral ve motivasyon açısından çok iyi konumda olduğunu bu sezon hedeflerinin, BAL ligine katılmak olduğunu” ifade etti.

“Alt Yapıya Önem Veriyoruz”

Altınordu Belediyespor olarak alt yapıya önem verdiklerini ve alt yapı antrenörleri sayesinde Ordu’nun adeta futbolcu fabrikası haline geldiklerini ifade eden Döner, bu ekip ve bu çocuklarımız ile gelecek yıllar çok iyi işlere imza atacağız.” şeklinde konuştu.

HEDEF BÖLGESEL AMATÖR LİG

Altınordu Belediyespor’un başarılı futbolcuları Kadir Atasever ve Anıl Bayraktar ise, takımın her zamankinden daha fazla inançlı olduğunu belirttiler.

Kadir Atasever, konuşmasında; “Büyük bir camiada futbol oynuyoruz. 3 yıldır hedeflediğimiz BAL Ligine yükselmek. Takımdaki bütün arkadaşlarımız bu hisse sahipler” dedi.

Anıl Bayraktar ise,” Bu sene BAL Ligi’ne yükselmek için elimizden geleni yapacağız. Yönetimimizin ve Altınordu Belediye Başkanımızın bizlerden beklentisi bu yönde olduğunu biliyoruz. Gruplarda oynayacağımız her maç bizim için final maçı niteğindedir” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER