Kent 52 Ordu

ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN BUCAK MAHALLESİNE SICAK ASFALT

ALTINORDU BELEDİYESİ’NDEN BUCAK MAHALLESİNE SICAK ASFALT
11 Aralık 2018 - 18:30 'de eklendi ve 86 kez görüntülendi.

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde yürüttüğü ulaşım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Beton yoldan sıcak asfalta birçok çalışmayı milletin hizmetine sunan Altınordu Belediyesi ulaşım alanındaki çalışmalarına ilçenin yoğun nüfuslu mahallelerinden olan Bucak Mahallesinde devam etti.

Mahallede bu güne kadar 3 bin 600 metre sıcak asfalt dökümü yapan Altınordu Belediyesi, alt yapısı tamamlanarak sıcak asfalta hazır hale getirilen 345, 346, 348, 352, 353, 358 ve 360 numaralı sokaklarda asfalt döküm çalışması gerçekleştirdi.
Bucak Mahallesinde hayata geçirilen sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan ve Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz devam eden çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldılar. Asfalt dökümü yapılan sokakları tek tek gezen Başkan Tekintaş ve Başkan Tezcan çalışmaların aralıksız süreceğini belirterek, ulaşım alanında kullanımı rahat olan yolları vatandaşın hizmetine sunacaklarını belirttiler.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER