Kent 52 Ordu

AK PARTİ ADAYLARI GÜLER VE TÖREN’DEN MHP ZİYARETİ

AK PARTİ ADAYLARI GÜLER VE TÖREN’DEN MHP ZİYARETİ
02 Şubat 2019 - 18:09 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler ve Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören, Milliyetçi Hareket Partisi Ordu İl Başkanlığı’na bir ziyaret gerçekleştirdi. Gerçekleşen ziyarette Güler ve Tören, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, İl Başkanı Köksal Yılmaz ve partililer tarafından karşılandı.

Ziyarette konuşan AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, hedeflerinin Ordu’yu bir dünya yıldızı haline getirmek olduğunu kaydetti.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ise yaptığı konuşmada, MHP’nin Cumhur İttifakı’nı eleştirenlerin HDP ile işbirliği yaparak ittifak kurduğunu belirtti.

AK Parti Altınordu Belediye Başkan dayı Aşkın Tören de, modern bir şehir anlayışını hakim kılmak için AK Parti ile MHP’nin birlikte hareket etmesinin önemine değindi.

Ziyaretten duyduğu memnnuniyet belirten MHP İl Başkanı Köksal Yılmaz da, seçim çalışmalarına özverili bir şekilde yürüttüklerini aktardı.

AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin ise, asıl olanın ülkenin bekası olduğunu ifade etti.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">