Kent 52 Ordu

AK PARTİ ADAYLARI BASINLA BULUŞTU

AK PARTİ ADAYLARI BASINLA BULUŞTU
05 Şubat 2019 - 17:02 'de eklendi ve 99 kez görüntülendi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler ile Ordu belediye başkan adayları, basın mensupları ile bir araya geldi. Bir otelde düzenlenen yemekte basın mensupları ile tek tek tanışan başkan adayları yeni dönemde ‘mutlu ve kalkınan bir Ordu’ ortaya çıkaracaklarını belirttiler.

Yemekte bir konuşma yapan AK Parti Ordu büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Hilmi Güler, basın mensuplarının ortak çalışma arkadaşları olduğunu ve Ordu’nun geleceğini beraber yazacaklarını belirtti.

Güler, Ordu’nun kalkınma hamlesine yeniden döneceğini belirterek, “Ordu’yu fabrika ayarlarına döndüreceğiz. Yapacağımız çalışmalarla Ordu’yu taklit eden değil, taklit edilen bir şehir haline getireceğiz” dedi.

Programa katılan ve bir konuşma gerçekleştiren AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu da, Hilmi Güler’in bakanlık yaptığı dönemlerde Ordu’ya çok büyük hizmetler yaptığını söyledi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
" style="position: fixed; z-index: 0; width: 100%; height: 1500px; top: 0px; left: 0px; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank"> " style="z-index: 301; width: 100%; height: 40px; top: 0px; left: 0px; position: fixed; background: url( ) 50% 0% no-repeat scroll transparent;" target="blank">