Kent 52 Ordu

3. SOKAK BASKETBOL TURNUVASI SONA ERDİ

3. SOKAK BASKETBOL TURNUVASI SONA ERDİ
07 Ağustos 2017 - 17:57 'de eklendi ve 2605 kez görüntülendi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 3.sü düzenlenen “Sokak Basketbol Turnuvası” Atatürk Parkı tören alanında yapılan kapanış müsabakalarıyla sona erdi.
9 gün süren turnuva kapsamında, basketbolseverler unutulmaz anlar yaşarken ödüller de sahiplerini buldu.

Basketbol spor dalına olan ilgiyi artırmak, sporun bir yaşam biçimi olarak yaygınlaştırılmasını sağlamak ve gençleri zararlı alışkanlıklardan uzak tutarak spora teşvik etmek amacıyla Büyükşehir Belediyesince düzenlenen turnuva 29 Temmuz’da başlamıştı.

50 takım ve yaklaşık 250 sporcunun katıldığı turnuvada Yıldız Erkekler kategorisinde TAD Yabancı Dil Kursu birinci ve Pehlivanlar ikinci; Genç Erkekler kategorisinde Galdirik birinci ve Pati ikinci; Büyük Erkek kategorisinde Efe Bilardo birinci ve Orimpaş Beko ikinci; serbest atış yarışmasında Pelin Kırca birinci, Karan Karahan ikinci ve Berathan Yavuz üçüncü; yetenek yarışmasında Emre Aksu birinci, Kerem Aşkın ikinci ve Enes Küçük üçüncü; 3 sayı yarışmasında Kerem Aşkın birinci, Kutluhan Altuntaş ikinci ve Kürşat Aksu üçüncü oldu. Efe Bacınoğlu Yıldız Erkek MVP’si, Yiğit Canbulut Genç Erkek MVP’si ve Görkem Felek Büyük Erkek MVP’si olarak kupayı almaya hak kazanan sporcular oldu.

3. Sokak Basketbol Turnuvası, sporcularla yapılan toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER