Altınordu Deva’da Yeni Dönem

Altınordu’nun Deva’sında yeni dönem

· Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA)’nın Ordu’nun Altınordu ilçesinde iş başına gelen Kübra Güvenç başkanlığındaki yeni yönetim ilk ziyaretini Ordu Muhtarlar Derneği’ne gerçekleştirdi. İlçe başkanlığı koltuğuna oturur oturmaz ziyaretlerinde önceliği yerel siyasetin vazgeçilmez unsuru olan muhtarlara verdiklerini ifade eden Güvenç, genel başkanımız Ali Babacan liderliğinde ülke siyasetinde yaşanan değişim sürecine yerelden katkı sunacaklarını söyledi.

 

Deva Partisi Altınordu İlçe Başkanlığı’na atanan jeoloji mühendisi Kübra Güvenç ve yeni ilçe yönetimi ilk ziyaretlerini Ordu Muhtarlar Derneği’ne gerçekleştirdi. Ordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk, Dikence Mahallesi Muhtarı Hüseyin Toksoy ve Karapınar Mahallesi Muhtarı Nihat Bayhan tarafından ağırlanan Deva Partisi İlçe Yönetimi, ziyaretten memnun ayrıldı. Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Ordu Muhtarlar Derneği Başkanı Öztürk, “her ne kadar farklı görüşte olsak da çok sesliliğin gereği olarak Deva Partilileri konuk etmekten memnuniyet duyduk” derken Deva Partisi Altınordu İlçe Başkanı Güvenç de yerel siyasetin önemine vurgu yaptı.

Eylül ayının son günlerinde görevi devralan Deva Partisi Altınordu ilçe yönetimi şu isimlerden oluştu:

İlçe Başkanı: Kübra Güvenç

Yönetim Kurulu üyeleri: Esra Bacın, Ayhan Angın, Mustafa Kır, Gültekin Yurtsever, Mesut Vızvız, Yaşar Yazıcı, Remzi Demirtaş, Erdal Kaya, Mustafa Güçlü Yöntem, Sedat Erim, Zafer Okumuş, Emre Karahasan, Muhammed Can Çıtak, Tekin Tural, Yalçın Kaya Odabaş, Mehmet Karakaya, Fatoş Tonar Cörüt, Selda Sadıkoğlu, Şafak Öztürk, Emre Özbay, Yeliz Kul, Havva Yıldız, Bilgin Kırca, Sinan Kara, Şafak Uğurlu, Ayfer Kahraman, Muzaffer Şahin ve Melek Gül