Kent52 3. SAYFA BAŞKAN TÖREN HALK GÜNÜNDE HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

BAŞKAN TÖREN HALK GÜNÜNDE HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

BAŞKAN TÖREN HALK GÜNÜNDE HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

BAŞKAN TÖREN HALK GÜNÜNDE HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞMAYA DEVAM EDİYOR

BAŞKAN TÖREN; “ÇÖZÜM ÜRETMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ!”
Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, her ay düzenlediği ‘Halk Günü’ buluşmaları ile vatandaşların talep ve beklentilerini dinliyor, sorunlarına çözümler üretiyor.
Altınordu Belediyesi meclis salonunda her ay düzenli ‘Halk Günü’ buluşmaları gerçekleştirerek, pandemi döneminde dahi vatandaşlarla bir araya gelmeyi ihmal etmeyen Belediye Başkanı Aşkın Tören, HES kodu dahil pandemi önlemlerinin eksiksiz alındığı toplantıda vatandaşları tek tek dinledi.
BAŞKAN TÖREN; “GENÇLERİMİZİN DOĞDUĞU TOPRAKLARDA DOYMASINI İSTİYORUZ!”
Altınordu ‘da vatandaşlarla her fırsatta bir araya geldiklerini söyleyen Başkan Tören, bunun yanında görüşme taleplerini bekletmemek adına her ay gerçekleştirdikleri halk günü ile de vatandaşları belediyede ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.
Gençlerin doğduğu topraklarda doymasını hedeflediklerini ifade eden Belediye Başkanı Aşkın Tören; “Göç ve işsizliğe yönelik atacağımız adımlarla ülkemizin ve şehrimizin geleceği olan gençlerimize ümit olacağız.
Gençlerimizin doğduğu topraklarda doymasını istiyoruz. Bunun için de gençlere yönelik başlattığımız projelerimizle her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz. Şehrimizin ve vatandaşlarımızın çözüm bekleyen sorunlarını koşulsuz, şartsız ve önyargısız bir yaklaşım içerisinde çözmeye gayret gösteriyoruz. İhtiyaç sahibi her vatandaşımızın istek ve taleplerini üzerimize düşen sorumluluk ve imkanlar ölçüsünde çözüme kavuşturduk, bundan sonra da kavuşturmaya devam edeceğiz. Tüm çabamız; hemşerilerimizin derdine derman olabilmek. Bu makamlar hizmet makamı. Biz de hemşerilerimizin hizmetkarı olarak buralara geldik. Vatandaşlarımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Bugüne kadar bu anlayışla hizmet etmenin gayretinde olduk. İnşallah bu anlayışla hizmet etmeye de devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Belediye Başkanı Aşkın Tören, toplantıda katılımcıların talep ve beklentilerini dinleyerek çözümü için gerekli birimlere talimat verdi. Ayrıca katılımcılara hijyen paketi hediye edildi.