Kent52 3. SAYFA Gündoğdu’dan Gölköy ve Perşembe İlçelerimize Müjde!

Gündoğdu’dan Gölköy ve Perşembe İlçelerimize Müjde!

Gündoğdu’dan Gölköy ve Perşembe İlçelerimize Müjde!

Gündoğdu’dan Gölköy ve Perşembe İlçelerimize Müjde!

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Gölköy Belediye Başkanımız Fikri Uludağ ve Perşembe Belediye Başkanımız Mustafa Sayım Tandoğan ile birlikte, Spor Toto Başkanımız Bünyamin Bozgeyik’i ziyaret etti.

Gündoğdu ziyaretleri neticesinde yaptığı açıklamada:

 “Geçtiğimiz günlerde Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ederek ilettiğimiz; Gölköy ve Perşembe İlçelerimiz ile ilgili talebimiz gerçekleşti.” Dedi.

Perşembe’li Gençlerimize Kapalı Halı saha

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu

“Perşembe İlçemize kapalı halı saha yapılması için  900 bin TL’lik bütçenin imzaları atıldı. İlimize, İlçemize ve Perşembe’li gençlerimize hayırlı olsun.” Dedi.

Gölköy Kapalı Halı Sahamız Yenileniyor

Gündoğdu,

“ Gölköy İlçemizde bulunan kapalı halı sahamızın tamiratı ve yenilenmesi için gerekli olan 310 bin TL onaylanarak imzası atıldı. Gerekli bütçenin sağlanmasıyla birlikte kapalı halı sahamız daha etkin olacaktır. “ dedi.

Sözlerine “ Ordu İlimizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’a ve Spor Toto Başkanımız Bünyamin Bozgeyik’e teşekkürlerimi sunuyorum.” Diye devam etti.