Kent52 3. SAYFA Başkan Demirci, “Sağlıklı ve Huzurlu Bir Yıl Diliyorum”

Başkan Demirci, “Sağlıklı ve Huzurlu Bir Yıl Diliyorum”

Başkan Demirci, “Sağlıklı ve Huzurlu Bir Yıl Diliyorum”

Başkan Demirci, “Sağlıklı ve Huzurlu Bir Yıl Diliyorum”

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak hemşerilerinin ve milletimizin yeni yılını kutladı.

2021 yılının ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini dileyen Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci mesajında şu ifadelere yer verdi, “Sevinçlerini ve üzüntülerini birlikte paylaştığımız 2020 yılını geride bırakırken, yeni umutlarla 2021 yılına giriyoruz. 2020 yılı güzel şehrimiz Akkuş için birçok hizmeti hayata geçirme fırsatı bulduğumuz son derece verimli bir yıl oldu. Yeni yılda da güzel ilçemizin ve hemşehrilerimizin hayat standardını yükseltmek için çalışmalarımızı aynı azim ve kararlılıkla devam ettirecek, daha fazla hizmet üretmenin gayreti içerisinde olacağız.

Geride bıraktığımız yılda ilçemize faydalı hizmetler yapabilmenin sevincini yaşarken diğer yandan insanlık tarihinin en büyük sınavlarından olan ve etkisi hala devam eden Korona virüsün yıkıcı etkisiyle buruk bir yıl geçirdik. İnşallah salgınla mücadele konusunda alınan tedbirlerle bu kötü günleri geride bırakacak, yaşama sevincimizi ve umutlarımızı her daim canlı tutacak, sevdiklerimizle daha sağlıklı ve huzurlu günlerde yeniden bir araya geleceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, geride bırakmak üzere olduğumuz 2020 yılında yaşadığımız salgınların, doğal afetlerin son bulduğu bir yıl diliyor; yeni yılın ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum.”