Kent52 3. SAYFA BAŞKAN GÜLER’DEN ‘SICAK’ ÇÖZÜM

BAŞKAN GÜLER’DEN ‘SICAK’ ÇÖZÜM

BAŞKAN GÜLER’DEN ‘SICAK’ ÇÖZÜM

BAŞKAN GÜLER’DEN ‘SICAK’ ÇÖZÜM

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in ilçe merkezlerinden kırsala kadar, kentin dört bir yanında başlattığı asfalt hamlesi sürüyor. Mahalle ve grup yollarının yanı sıra ilçelerde nüfus yoğunluğunun fazla olduğu caddeleri de sil baştan yenileyen Büyükşehir Belediyesi, sorunlara kalıcı çözümler üretiyor.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin, ilçe merkezlerindeki altyapı ve sıcak asfalt seferberliği devam ediyor. Çalışmalar kapsamında, altyapısı sil baştan yenilenen Fatsa ilçesi Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Şehit Polis Erkan Alışır Caddesi ve bağlantı yolları da sıcak asfalt ile buluştu. Fatsa ilçe merkezinden otogar istikametine geçişi sağlayan önemli güzergahlarından birisi olan cadde, standardı yüksek konforlu bir yapıya kavuştu.

FATSA’NIN CADDELERİNE SICAK ASFALT

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ilçenin trafik yükünü çeken, insan sirkülasyonunun yoğun olduğu caddelerdeki iyileştirme çalışmaların kararlılıkla sürdüğünü söyledi. Başkan Güler, “Mustafa Kemal Paşa mahallesi Şehit Polis Erkan Alışır Caddesi 450 metre, Ata Caddesine ait bağlantı yolları Şair Sokak 300 metre, Anadolu Sokak 100 metre, Ülkü Sokak 100 metre olmak üzere alt yapı çalışmaları tamamlandı. Hızlı bir şekilde sürdürdüğümüz çalışmalar sonrası, sokak ve caddelerimizi asfaltla buluşturduk. Bundan sonraki süreçte ise baskı beton kaldırım çalışmalarına başlayacağız” dedi.

KİBAR’DAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ise “ Ordu Büyükşehir Belediyemizle birlikte hummalı bir şekilde çalışmalarımız devam ediyor. Yaptığımız işlerin tamamını özenle, uzun ömürlü ve eksiksiz yapmak için gayret gösteriyoruz. Bu süreçte hiçbir caddemiz, sokağımız ve hemşerimiz, gözümüzden de gönlümüzden de asla uzak değil. Şehrimizin her köşesi gönlümüzün tam ortasında. Arkadaşlarımızla üstün bir gayret göstererek hedeflerimizin üzerine çıkmak için gece-gündüz canla başla çalışıyoruz. İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu