Kent52 3. SAYFA Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonu Yenileniyor

Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonu Yenileniyor

Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonu Yenileniyor

Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonu Yenileniyor

Ordu’da Okul Spor Salonları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yenileniyor.

Ünye Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonun’da tadilat çalışmaları Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atölye  ekibi tarafından başlatıldı.

Ordu Valiliği himayelerinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tespit edilen 12 spor salonunun bakım onarımı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atölye ekibi tarafından yapılacak.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol kapsamında okul spor salonlarının tadilatı yapılarak ders saati dışında gençlerin  sportif amaçlı kullanmaları hedefleniyor.

Ordu’dan bu kapsamda belirlenen 12 okul spor salonunun bakım onarımı Gençlik ve Spor Bakanlığının desteği ile Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Atölye Ekibi tarafından yapılacak.

Okul Spor Salonlarının tadilatı ile ilgili bilgi aktaran Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç “Gençlik ve Spor Bakanlığımız ile Milli Eğitim Bakanlığımız arasında imzalanan protokol ile okul spor salonlarının tüm gençlerin, sporcuların kullanımına açılması yönünde imzalanan protokol kapsamında Ordu Valiliğimizin himayelerinde Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte belirlediğimiz 12 Okul Spor Salonunun bakım ve onarımını Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleri ile atölye ekibimiz tarafından Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonunda bakım onarım çalışmalarımız başladı, inşallah haftaya Spor Salonumuz yenilenmiş hali ile gençlerimizin hizmetinde olacak.

Destekleri için Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Valimiz Sayın Tuncay Sonel’e teşekkür ederim.