Kent52 3. SAYFA VALİ SONEL MESUDİYE İLÇESİNİ ZİYARETİ ETTİ

VALİ SONEL MESUDİYE İLÇESİNİ ZİYARETİ ETTİ

VALİ SONEL MESUDİYE İLÇESİNİ ZİYARETİ ETTİ

lçe gezileri kapsamında ilk ziyaretini Ünye ilçesine yapan Vali Tuncay Sonel, bugün de Mesudiye ilçesine giderek, bir dizi ziyaret, inceleme ve temaslarda bulundu.

Kurumları Ziyaret Etti

Vali Tuncay Sonel, ilçe ziyareti kapsamında ilk olarak Mesudiye Kaymakamlığını ziyaret etti. Kaymakam Ali Cemal Altınöz’den ilçenin sorunları, ihtiyaçları ve devam eden yatırımları konusunda detaylı bilgi aldı.

Hükümet Konağında bulunan Yazı İşleri, Nüfus, Milli Eğitim, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, Mal Müdürlüğü gibi hizmet birimleri ile Adliye teşkilâtını da gezen Vali Sonel, Mesudiye İlçe Devlet Hastanesi, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ile Mesudiye Meslek Yüksekokuluna da ziyarette bulundu.

Vali Sonel, Mesudiye Belediye Başkanlığını da ziyaret ederek, Belediye Başkanı İsa Gül’den belediyenin ilçedeki hizmetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Mesudiye’nin cadde ve sokaklarını da gezen Vali Sonel, vatandaşlarla hasbihalde bulundu, esnafları ziyaret ederek, bol ve bereketli kazanç dileğinde bulundu.

Muhtarlarla Tanışma Toplantısı Gerçekleştirdi

Vali Tuncay Sonel, Mesudiye ilçesindeki ziyaret ve inceleme gezisi programında muhtarlarla da bir tanışma toplantısı gerçekleştirdi.

Yılmaz Korkmaz Kültür Merkezinde yapılan toplantıda bir konuşma yapan Vali Sonel, Mesudiye ilçesinde bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, toplantıda dile getirilen talep, istek ve şikayetlerin devletin imkanları ölçüsünde yerine getirileceğine vurgu yaptı.

Muhtarların devletin en ücra köşesindeki birer temsilcisi olduklarına dikkat çeken vali Sonel “Sizler bizim için çok önemlisiniz. Vatandaşımızın ilk temas noktası sizlersiniz. Rabbim, birlik ve beraberlik içerisinde inşallah Ordu’da görev yapmayı nasip eder. Hem Valiliğimiz, hem Büyükşehir Belediye Başkanlığımız, hem milletvekillerimiz, tüm ‘Ordu Ailesi’ olarak, hep birlikte Ordu’muzu, 19 ilçemizi geliştirmek için gayret edeceğiz. İnşallah yapılanın üzerine daha da bir şeyler ekleyeceğiz. Burada sizlerle bilgi alışverişinde bulunacağız. Sorunları dinleyeceğiz, devletimizin imkânları ölçüsünde de çözmeye çalışacağız. Ordu, güzel bir şehir, inşallah daha da güzel hale gelecek” diye konuştu.