Kent52 3. SAYFA OBB’DEN EMNİYET MENSUPLARINA İFTAR YEMEĞİ

OBB’DEN EMNİYET MENSUPLARINA İFTAR YEMEĞİ

OBB’DEN EMNİYET MENSUPLARINA İFTAR YEMEĞİ

OBB’DEN EMNİYET MENSUPLARINA İFTAR YEMEĞİ

Ordu Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayının girmesiyle birlikte görevleri başında bulunan emniyet mensuplarına iftar yemeği dağıtımı gerçekleştiriyor.

Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi ekipleri, mobil mutfak tırıyla mesai başında bulunan emniyet çalışanlarına iftar yemeği veriyor. Ayrıca polis ve jandarma noktalarında görev yapan çalışanlara ise ekipler tarafından yemekler dağıtılıyor.

“KÖTÜ GÜNLERİN ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ VE AYNI SOFRAYA BİRLİKTE OTURACAĞIZ”

Her anlamda vatandaşların yanında olduklarını belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte her anlamda vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda görevleri başında bulunan emniyet çalışanlarımıza mobil mutfak tırı aracılığıyla iftar yemeği veriyoruz. Emniyet noktalarında bulunarak tırımıza gelemeyen polis ve jandarma çalışanlarımıza da ekiplerimiz tarafından iftar yemekleri götürülüyor. Bu mübarek günlerde salgın dolayısıyla aynı sofrada buluşamasak da gönüllerimizi bir arada tutmaya gayret gösteriyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde bu kötü günlerin de üstesinden geleceğiz ve aynı sofraya birlikte oturacağız. Güzel günler çok yakın” dedi.